Doprava od 69,00 Kč, zdarma u objednávek nad 2 000,00 Kč. Doručujeme i na Slovensko.

  • Nemáte žádné příchozí zprávy

Doprava a platba

Zásilkovna

Cena dopravy: 69,00 Kč vč. DPH, při objednávce nad 2 000,00 Kč vč. DPH zdarma.
(Pro obchodní partnery nelze poštovné zdarma u této služby využít)

Zásilka bude doručena do zvoleného výdejního místa obvykle do 24 hodin od předání do přepravy. O cestě zásilky a termínu vyzvednutí budete průběžně informováni e-mailem nebo SMS zprávou. Sledovat pohyb zásilky nebo prodloužit úložní dobu je možné prostřednictvím webové nebo mobilní aplikace Zásilkovna.

Součástí výdejních míst Zásilkovny jsou také Z-BOXy a AlzaBoxy (samoobslužná výdejní místa, která umožňují vyzvednutí zásilky 24 hodin denně 7 dní v týdnu). Podívejte se na kompletní seznam výdejních míst Zásilkovny. Najdete zde také informace o možných způsobech platby na vybraném výdejním místě nebo aktuální informace k možnostem prodloužení úložní doby.

Možnosti platby: platební brána, bankovní převod, dobírka

Česká pošta - Balík na poštu

Cena dopravy: 89,00 Kč vč. DPH, při objednávce nad 2 000,00 Kč vč. DPH zdarma.
(Pro obchodní partnery nelze poštovné zdarma u této služby využít)

Zásilka bude doručena obvykle do 24 hodin od předání do přepravy po celé ČR do nejbližší pobočky ČP dle zadaných doručovacích údajů. O cestě zásilky a termínu doručení budete průběžně informováni e-mailem nebo SMS zprávou. Termín a způsob doručení si můžete změnit prostřednictvím webové nebo mobilní aplikace Pošta online, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního údaje z objednávky (telefonní číslo nebo e-mail), můžete změnit dispozice své zásilky.

Svou zásilku si můžete také přesměrovat do sítě výdejních míst Balíkoven mimo poštu, podívejte se na kompletní seznam výdejních míst v České republice.

Možnosti platby: platební brána, bankovní převod, dobírka

Česká pošta - Balík do ruky

Cena dopravy: 99,00 Kč vč. DPH, při objednávce nad 2 000,00 Kč vč. DPH zdarma.
(Pro obchodní partnery nelze poštovné zdarma u této služby využít)

Zásilka bude doručena obvykle do 24 hodin od předání do přepravy po celé ČR a to ve všední dny mezi 8:00 - 16:00 hodinou. O cestě zásilky a termínu doručení budete průběžně informováni e-mailem nebo SMS zprávou. Termín a způsob doručení si můžete změnit prostřednictvím webové nebo mobilní aplikace Pošta online, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního údaje z objednávky (telefonní číslo nebo e-mail), můžete změnit dispozice své zásilky. Síť výdejních míst se rozšiřuje o Balíkovny mimo poštu, kam si svou zásilku můžete také přesměrovat.

Možnosti platby: platební brána, bankovní převod, dobírka

Zasílání do zahraničí

Objednávky odesíláme také do Litvy, Lotyšska a Slovenska. Možnosti dopravy pro konkrétní zemi naleznete v předposledním kroku objednávky. Pokud chcete ceny na e-shopu zobrazovat v EUR, doporučujeme před odesláním objednávky provést registraci nebo přihlášení do zákaznického účtu.

Upozornění: V případě nákupu bez registrace bude částka k uhrazení přepočítána na EUR až po dokončení objednávky. Částka v EUR bude také uvedena v rekapitulaci zaslané na e-mail uvedený v objednávce.

Možnosti platby: platební brána, bankovní převod

Platební brána GoPay

Cena platby: zdarma

Použití platebních karet je pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby. Údaje ze své platební karty předáváte přímo bance přes platební bránu, nikoliv prodejci. Použít můžete platební karty VISA a MasterCard. Po dokončení objednávky bude zobrazeno tlačítko na provedení platby na platební bráně. Odkaz budete mít k dispozici i v potvrzovacím e-mailu, případně po přihlášení ve svém zákaznickém účtu na detailu konkrétní objednávky.

Bankovní převod

Cena platby: zdarma

Po dokončení objednávky obdržíte základní platební údaje. V případě platby v rámci stejné banky, nebo pokud Vaše banka umožňuje okamžitou platbu, proběhne připsání částky na náš účet v den platby. O provedené úhradě budete automaticky informován(a) prostřednictvím e-mailové zprávy.

Upozornění: Zboží je odesláno až po připsání částky na náš účet.
(Neplatí pro ověřené obchodní partnery)

Dobírka

Cena platby: 25,00 Kč vč. DPH

Zboží zaplatíte hotově, popřípadě platební kartou při převzetí zásilky. V případě doručení přes Zásilkovnu do Z-BOXu či AlzaBoxu je možné uhradit částku dobírky pouze bezkontaktně s pomocí aplikace Zásilkovna, nebo přes platební bránu. Odkaz na platební bránu obdržíte od dopravce v informačním e-mailu nebo SMS.

Upozornění: Platba kartou u doručovatele není vždy možná, mějte tedy prosím připravenou i hotovost.

Vážení zákazníci,
omlouváme se, ale maloobchodní prodej byl na našem e-shopu ukončen, naše výrobky můžete nyní zakoupit na e-shopech:

www.vyzbrojna.cz
hasičské zboží, záchranáři - Požární bezpečnost

www.opasky.net
myslivecké, rybářské, včelařské, motoristické a další zboží (Spartan, Policie, státní znaky a symboly)

Děkujeme za Vaši přízeň a pochopení
Libor Filák