Doprava od 69,00 Kč, zdarma u objednávek nad 2 000,00 Kč. Doručujeme i na Slovensko.

 • Nemáte žádné příchozí zprávy

Kožený opasek Policie - 35mm

Kód: 96
Výrobce: DarKing.cz
Od775 Kč640,50 Kč bez DPH
Skladem
22
ks
Odešleme 04.10.2023
Možnosti dopravy a platby
Popis produktu

Luxusní kožený opasek s odlévanou 3D přezkou Policie je vyrobený z velmi kvalitní kůže. Kožený opasek může být velmi zajímavým a hodnotným dárkem pro Vaše kamarády, kolegy anebo někoho z rodiny. Kožené pásky s 3D logem můžete využít pro běžné nošení do společenských i pracovních kalhot. Kožený pásek se dá velmi snadno zkrátit. Přezka obsahuje automatický systém, kterým lze velmi snadno přezku odjistit a kožený pásek vyjmout. Následně pak kožený opasek uříznete nožem. Zkrácený kožený opasek zasunete do přezky a zacvaknete automatický mechanizmus.

Kožený opasek v šířce 35 mm

Materiál:

 • opasek - pravá hovězí useň (tloušťka je v rozmezí 3,2 - 4 mm)
 • přezka - zinková slitina


Již 22 let vyrábíme nejkvalitnější policejní dárky, kožené a textilní opasky na českém trhu. Jako jediný výrobce nejen v ČR používáme na všech policejních přezkách speciální mechanizmus pro snadnou úpravu délky policejního opasku. Textilní policejní opasky balíme do dárkových konzerv. Kožený opasek pro policii je balený jako luxusní dárek do krásné dárkové krabičky. Dárková krabička obsahuje pěnu, která umožní umístění přezky s policejním motivem do středu tak, aby byla pěkně vidět po otevření dárkové krabičky. Tyto dárky jsou vysokou kvalitou materiálů, designem a provedením dárkových obalů nejen důstojným vánočním dárkem, ale také vhodným reprezentativním dárkem pro firemní účely. Veškeré dárkové opasky pro policajty je možné opatřit vašim firemním logem na konec koženého opasku ražbu nebo provést potiskem na textilní opasek. Dárková krabička pro policii může být také opatřena vašim firemním logem. Všichni policajti si už naše výrobky velmi oblíbili.

Edice dárkových opasků v kategorii STÁTNÍ ZNAKY obsahuje národní motivy český lev, moravská orlice, slovenský znak, maďarský znak, polská orlice, rakouská orlice, německá orlice, ruský znak a další připravujeme. Nahlédněte také do kategorie AUTODÁRKY na vlajkové lodě kožených opasků pro majitele mladoboleslavských vozů. Vyrábíme také dárky pro hasiče, policisty, záchranáře, městské strážníky, myslivce, rybáře, včelaře, motorkáře a jiné. Vyvíjíme nové křesťanské dárky a výrobky s motivem SPARTANské helmy.

Jakékoliv dotazy na dárkové opasky pro policii zasílejte E-mailem nebo telefonicky. Rádi vás obsloužíme a nabídneme nejlepší řešení.


Produktová videa
Výhody nákupu v našem obchodě
 • Nákup od výrobce

  Nákup dárkových předmětů
  přímo od zlínského výrobce

 • Odeslání objednávek

  Objednávky přijaté do 12:00
  odesíláme tentýž pracovní den

 • Doprava zdarma

  Doprava zdarma pro všechny
  maloobchodní objednávky od 2000 Kč