Doprava od 69,00 Kč, zdarma u objednávek nad 2 000,00 Kč. Doručujeme i na Slovensko.

 • Nemáte žádné příchozí zprávy

Textilní opasek Moravská orlice - černý + Dárkové balení

Novinka
Kód: 733
Výrobce: DarKing.cz
480 Kč396,69 Kč bez DPH
Skladem
31
ks
Odešleme 04.10.2023
Možnosti dopravy a platby
Popis produktu

Nová, masivní kovová přezka s ostře řezanými rysy obsahuje 3D motiv Moravské orlice. Přezku lze použít jako otvírák na pivo. Atraktivní vzhled podtrhuje luxusní povrchová úprava starostříbro. Zubový mechanismus přezky umožňuje velmi snadné zkrácení textilního popruhu podle potřeby zákazníka. Jedna univerzální délka popruhu 150 cm uspokojí všechny zákazníky. Dárková plechovka o velikosti 10 cm je doplněna barevnou etiketou. Otevírá se jako klasická konzerva. Tento originální způsob otvírání dárku je zajímavým zpestřením pro obdarovaného.

Materiál:

 • popruh - 100% polyamid
 • přezka - zinková slitina s povrchovou úpravou starostříbro

 

 

Již 22 let vyrábíme nejkvalitnější kožené a textilní opasky na českém trhu. Jako jediný výrobce nejen v ČR používáme na všech přezkách speciální mechanizmus pro snadnou úpravu délky mysliveckého opasku. Textilní opasky balíme do dárkových konzerv. Kožený opasek pro je balený jako luxusní dárek do krásné dárkové krabičky. Dárková krabička obsahuje pěnu, která umožní umístění přezky s motivem do středu tak, aby byla pěkně vidět po otevření dárkové krabičky. Tyto dárky jsou vysokou kvalitou materiálů, designem a provedením dárkových obalů nejen důstojným vánočním dárkem, ale také vhodným reprezentativním darem pro firemní účely. Veškeré dárkové opasky je možné opatřit vašim firemní logem na konec koženého opasku ražbu nebo provést potiskem na textilní opasek. Dárková krabička může být také opatřena vašim firemním logem. Edice dárkových opasků obsahuje národní motivy český lev, moravská Orlice, slovenský znak, maďarský znak, polská orlice, rakouská orlice, německá orlice. Nahlédněte také do kategorie AUTODÁRKY na vlajkové lodě kožených opasků pro majitele mladoboleslavských vozů. Vyrábíme také dárky pro hasiče, policisty, záchranáře, městské strážníky, myslivce, rybáře a jiné.

Jakékoliv dotazy na dárkové opasky zasílejte E-mailem nebo telefonicky. Rádi vás obsloužíme a nabídneme nejlepší řešení.

Produktová videa
Výhody nákupu v našem obchodě
 • Nákup od výrobce

  Nákup dárkových předmětů
  přímo od zlínského výrobce

 • Odeslání objednávek

  Objednávky přijaté do 12:00
  odesíláme tentýž pracovní den

 • Doprava zdarma

  Doprava zdarma pro všechny
  maloobchodní objednávky od 2000 Kč